אודות האתר

aboutfam

בדומה לעליזה בארץ הפלאות, גם אתם ודאי תוהים לעצמכם: מהו המקום הזה וכיצד לעזאזל הגעתי לכאן? יתכן שאתם אף מנסחים זאת כמשחק מילים משעשע או כשיר עם פולני, אך כל אחד ומה שעובד עבורו.

כפי שוודאי ניחשתם, זהו בלוג. אף־על־פי שלעיתים מכונן בי חשק עז לסקר את מרכיבי ארוחת הבוקר שלי, "פריק – מגזין אלטרנטיבי" הוא בלוג תרבות. הבלוג עלה לראשונה ב-23 בדצמבר 2009 ומונה כיום למעלה מ-600 רשומות בנושאים מגוונים, בהם: קולנוע עולמי/אסיאתי/קווירי, סקירת פסטיבלי קולנוע מקומיים ובינלאומיים, סרטים קצרים, סדרות בריטיות, ספרות אמריקאית, ספרות פולחן, סיפורים קצרים, קומיקס, מד"ב, אמנות, מוסיקה, קיי־פופ, קיי־אינדי, ג'יי־רוק, בנים אסייתיים, תרבות יפנית ועוד. אם אחד מהנושאים הללו מדבר אל לבכם – You R More Than Welcome!

את "פריק" התחלתי לכתוב במקור משתי סיבות עיקריות: לעדכן חברה טובה שנסעה לטיול בן חצי שנה בהודו (וכבר הספיקה לחזור, מן הסתם) ולעצב ארון מגירות שיאפסן את כל תחומי העניין שלי. מאז, כפי שאומרים, הכל היסטוריה וקישורים בויקיפדיה.

הבלוג מתעדכן (בשאיפה) לפחות פעמיים/שלוש בשבוע ואף ניתן להצטרף לשירות מנויים במייל שיזכה אתכם בהודעה חיננית עם עליית כל פוסט חדש. כמו כן, אתם מוזמנים ללנקק, לרבלג, ללייקק ולהביע את אהדתכם במילים מקוריות ומתוכני קאפקייקס.

בלו בנעימים,

עמית לוי

2 תגובות על אודות האתר

  1. פינגבאק: האיש מאחורי העונג: גיא חג’ג’ | כנס הבלוגרים | סלונה

  2. פינגבאק: Now and then – 10 must-see gay movies | MeawsMeaws

סגור לתגובות.